Stół do salonu – beton architektoniczny w centrum domu

Stół do salonu
Zdjęcie dzięki uprzejmości Architectural Concrete Interiors

Stół do salonu to bardzo ważny element wystroju każdego domu.

To właśnie to pomieszczenie przeznaczone jest do odpoczynku.

Opisywany mebel musi być przystosowany do różnorodnego zastosowania.

Często może mieć styczność z gorącymi napojami lub posiłkami, a jednocześnie musi zachować estetyczny wygląd, stanowiąc centralny punkt pomieszczenia.

Beton dekoracyjny

W swoich realizacjach wykorzystujemy beton architektoniczny. Jest to materiał, który swoimi właściwościami zbliża się do betonu stosowanego w budownictwie – jest wyjątkowo wytrzymały. Stosowana przez nas odmiana prezentuje się jednak o wiele bardziej estetycznie, dzięki czemu sama w sobie może być elementem dekoracyjnym pomieszczenia.

Proponujemy Państwu płyty z betonu dekoracyjnego, które mogą być interesującym elementem wykończeniowym, np. jako okładziny ścienne. Rozwiązanie to może być także wykorzystywane na zewnątrz budynków – na elewacjach oraz tarasach. Dzięki niskiej chłonności wody, płyty betonowe będą pełnić swoje funkcje przez lata.

Stół do salonu – beton i inne dodatki

Oprócz płyt, oferujemy także np. meble lub umywalki wykonane z betonu.

Stół nie musi być wykonany z drewna (czy też płyty wiórowej imitującej drewno) aby przykuwać uwagę. Dzięki ciekawym połączeniom materiałów można uzyskać bardzo atrakcyjne efekty.

Beton dekoracyjny doskonale sprawdza się w roli blatu. W przypadku połączeń z metalowymi nogami, można uzyskać stół do salonu idealnie komponujący się z industrialnym wykończeniem pomieszczenia.

W tego typu realizacjach często stosuje się także płyty szklane, które bardzo dobrze pasują do surowego wyglądu betonu. Oprócz tego należy zwrócić uwagę, że meble mogą być wykonane z materiału o różnych kolorach. Jesteśmy w stanie – na zamówienie – wykonać stół w odcieniach z palety RAL.

Polecamy Państwu zdjęcia naszych realizacji, które prezentujemy w galerii. Stół do salonu to tylko przykład ciekawego mebla, który może być wykonany z betonu dekoracyjnego.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, w związku z czym w przypadku zapotrzebowania na specyficzny produkt wykonany z betonu – zapraszamy Państwa do kontaktu. Prosimy o telefon lub wiadomość elektroniczną także w przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących naszej oferty.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki