Eleganckie blaty kuchenne: Kraków – oferta

Blaty kuchenne Kraków

Zdjęcie dzięki uprzejmości Architectural Concrete Interiors

Interesują Państwa betonowe blaty kuchenne? Kraków to miasto, w którym posiadamy swoje biuro, w związku z czym nie będzie najmniejszego problemu ze zrealizowaniem tego typu zamówienia na terenie całej Małopolski.

W swojej ofercie proponujemy płyty oraz elementy wykończeniowe wykonane z betonu dekoracyjnego – które mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domów.

Kuchnia z betonowym blatem może prezentować się niezwykle atrakcyjnie.

Blaty w kuchni

Blat stanowi jeden z najważniejszych elementów każdej kuchni. To właśnie na tym elemencie przygotowuje się wszelkiego rodzaju potrawy – a więc korzysta z głównej funkcji tego pomieszczenia. Dlatego też jest bardzo ważne, aby decydować się na odpowiednie blaty kuchenne. Kraków jest jednym z miast, w których będą Państwo mogli skorzystać z naszych usług.

W związku ze swoją szczególną rolą, blat powinien uwzględniać kilka cech. Przede wszystkim musi on być wodoodporny. Element ten często ma styczność z mokrymi sztućcami, talerzami czy też warzywami, a jednocześnie nierzadko umieszczany jest w bliskiej odległości od zlewu – w związku z czym jest narażony na częsty kontakt z wilgocią.

Oprócz tego blat powinien być łatwy w czyszczeniu. Zachowanie odpowiedniej higieny podczas przygotowywania potraw stanowi bardzo ważny czynnik, mający ogromny wpływ na zdrowie domowników.

Betonowe blaty kuchenne – Kraków

W polskich domach najczęściej spotykanym rozwiązaniem są blaty wykonane z laminowanej płyty wiórowej lub też z kamienia. Jednak należy zauważyć, że beton architektoniczny doskonale pasuje do tej roli.

Blat z betonu jest wytrzymały na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, w związku z czym na długo zachowa atrakcyjny wygląd. Dzięki niewielkiej wodochłonności nie wsiąka w niego wilgoć. Jednocześnie jest on łatwy w pielęgnacji, przez co pozwoli na utrzymanie czystości – tak ważnej w każdej kuchni.

Decydując się na blat można wybrać różne odcienie betonu. Oprócz barwy jasnoszarej stosujemy także warianty bielone lub ciemniejsze odcienie. Oprócz tego na Państwa życzenie możemy wykonać blaty także w innych kolorach z palety RAL.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy różnego rodzaju konstrukcje z betonu – nie tylko blaty kuchenne. Kraków to jedno z miejsc, w których wykonujemy nasze realizacje – nie oznacza to jednak, że swoim działaniem ograniczamy się tylko do terytorium miasta. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia – z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania dotyczące oferty.