Betonowe okładziny ścienne do nowoczesnych wnętrz

Okładziny ścienneOkładziny ścienne z betonu dekoracyjnego to ciekawa propozycja dla osób pragnących uzyskać niepowtarzalny klimat wnętrza.

Tego typu panele mogą być montowane w dowolnym pomieszczeniu – bez względu na panującą w nim wilgotność czy temperaturę.

Betonowe okładziny cechują się wzmocnioną wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu na długo zachowają atrakcyjny wygląd.

Beton dekoracyjny

Beton architektoniczny to materiał, który cały czas zyskuje na popularności. Charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną, niską wodochłonnością, a przy tym posiada interesujący – surowy wygląd. Choć swoimi parametrami zbliża się do klasycznego betonu – to jednak prezentuje się o wiele bardziej atrakcyjnie.

Okładziny ścienne z betonu

Oferujemy Państwu płyty z betonu dekoracyjnego, które będą się dobrze komponować z wnętrzami utrzymanymi w stylu loftowym lub industrialnym. Mogą one stanowić element dekoracyjny lub też całkowicie zastąpić płytki lub panele w danym domu.

W zależności od specyfikacji pomieszczenia oraz Państwa preferencji – płyty mogą być montowane z wykorzystaniem kleju lub przymocowywane do powierzchni za pomocą wsporników bądź śrub.

Panele są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych – oprócz klasycznej barwy jasno-szarej, występują także w wersjach bielonych oraz ciemniejszych odcieniach szarości i grafitu. Oprócz tego mogą Państwo wybrać z płyt o fakturze gładkiej oraz porowatej.

Doskonale widać więc, że okładziny ścienne mogą przyjmować różne formy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które prezentujemy w galerii.

Panele betonowe w różnych pomieszczeniach

Betonowe panele cechują się niską chłonnością wody, w związku z czym mogą być wykorzystywane także w łazienkach lub kuchniach. Surowe barwy betonu doskonale współgrają z armaturą wykończoną w metalicznych odcieniach.

Pragniemy również zaznaczyć, że wykonujemy także inne elementy z betonu – takie jak umywalki lub blaty, które mogą pasować do nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń.

Okładziny ścienne z betonu architektonicznego to propozycja warta rozpatrzenia. Z całą pewnością będą urozmaicać aranżację danego wnętrza, zapewniając jego niepowtarzalność.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące płyt z betonu architektonicznego – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy fachowych porad oraz przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki