Dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego

Dekoracyjne płyty betonowe kolor naturalnyDekoracyjne płyty z betonu architektonicznego wykonywane są z indywidualnie opracowywanych receptur.

Składniki mieszanki oraz dodatki, jak i sam proces produkcji, czy obróbki gotowych fragmentów, to kluczowe elementy, które ściśle przestrzegane oraz powiązane ze sobą podczas procesu produkcji pozwalają stworzyć produkt o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych.

Czym są płyty z betonu architektonicznego?

Są to gotowe, prefabrykowane, formowane ręcznie oraz formatowane pod indywidualne zamówienie płyty betonowe klasy minimum C20/25. Płyty charakteryzują się niezwykła estetyką wykonania powierzchni oraz jej wykończenia poprzez ręczną obróbkę.

Faktura powierzchni płyt może być gładka lub porowata – posiadająca naturalne pory (które są efektem zatrzymania powietrza w dolnej części szalunku), ale tylko na jej powierzchni – nie w głębi mieszanki. Występują również płyty mocno porowate, gdzie powierzchnia płyty może być pokryta porami nawet w 70%.

Rozmiar płyt oraz ich grubość mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań klienta – ograniczeniem, co do maksymalnych rozmiarów, jest jedynie możliwość wniesienia płyty do miejsca montażu 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Płyty z betonu architektonicznego charakteryzuje również to, iż są to gotowe elementy, które nie wymagają dalszej obróbki – malowania, czy tapetowania. Swoją fakturą oraz kolorystyką (od naturalnej szarości betonu przez biały, kolory ceglaste, zielenie, grafity po czerń żelazową – w ofercie Dekobeton występującą jako kolor antracytowy), estetyką wykonania oraz precyzją montażu przez wykwalifikowanych montażystów, te wszystkie pozytywne cechy płyt wykonanych z betonu architektonicznego sprawiają, iż są one idealną alternatywą wykańczania powierzchni pionowych i nie tylko.

Płyty nadają niezwykle industrialny charakter pomieszczeniu. W połączeniu ze szkłem, drewnem lub elementami ze stali szlachetnej, pomieszczenie nabiera niezwykłego uroku. Pomimo ogólnego przekonania o betonie jako tworzywie zimnym, nieestetycznym, kojarzącym się z niewykończoną powierzchnią, jest on coraz częściej wybierany jako synonim luksusu, elegancji oraz nowoczesności.

Płyty oferowane przez Dekobeton można stosować również w miejscach wilgotnych, takich jak kabina prysznicowa po wcześniejszej impregnacji lub wykonaniu powłoki izolującej poprzez nałożenie odpowiedniego rodzaju żywic.

Zastosowanie płyt z betonu jest niemalże nieograniczone – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz galerią prac, gdzie prezentujemy autorskie rozwiązania oraz technologiczne nowości zza oceanu.

Zapraszamy,

Zespół Dekobeton Polska

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki