Eleganckie panele do łazienki z betonu dekoracyjnego

Panele do łazienki
Zdjęcie dzięki uprzejmości Architectural Concrete Interiors

Jeżeli interesują Państwa panele do łazienki polecamy przede wszystkim płyty naścienne z betonu dekoracyjnego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można zapewnić wyjątkowy charakter tego miejsca – doskonale pasujący do wystroju w industrialnym stylu.

Jednocześnie takie panele są niezwykle praktyczne – cechują się wytrzymałością i na długo pozostaną w nienaruszonym stanie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą rozwiązań łazienkowych.

Betonowe panele do łazienki – specyfikacje

Panele do łazienki są narażone na ciągły kontakt z wilgocią, w związku z czym powinny cechować się bardzo niską nasiąkliwością. To samo dotyczy sposobu mocowania – musi on być odporny na działanie pary wodnej oraz wysokich temperatur.

Płyty z betonu dekoracyjnego doskonale odpowiadają takiemu opisowi. Nie chłoną wody oraz są wytrzymałe, w związku z czym nie ukruszą się pod wpływem uderzenia np. spadającej suszarki. Jednocześnie są one łatwe do zachowania w czystości, dzięki czemu łazienka zawsze przykuwa wzrok. Rozwiązanie to stanowi ciekawą alternatywę dla płytek ceramicznych lub gresowych – ale także laminowanych paneli (zarówno drewnianych, jak i z tworzywa sztucznego).

Sposoby montażu płyt

Płyty z betonu mogą być klejone, mocowane na śrubach lub przytwierdzane za pomocą kątowników oraz kleju poliuretanowego. Każdy z tych wariantów sprawdza się w innych warunkach.

W przypadku łazienek najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie mocnych klejów cementowych oraz poliuretanu.

Różne sposoby wykańczania płyt betonowych

Jeżeli chodzi o kolorystykę paneli łazienkowych – można wybierać z kilku propozycji. Płyty dostępne są w naturalnym kolorze betonu, ale mogą Państwo wybrać także panele bielone, ciemno-szare oraz w odcieniu antracyt. Istnieje również możliwość wykonania paneli w barwach zbliżonych do palety RAL – jeżeli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, prosimy o kontakt.

Oprócz tego należy zwrócić uwagę, że płyty dostępne są w dwóch teksturach: gładkiej oraz porowatej. Pozwoli to na urozmaicenie aranżacji danego wnętrza oraz pełne dopasowanie do Państwa oczekiwań.

Panele do łazienki, kuchni czy też wykończenia elewacyjne z betonu dekoracyjnego wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem oraz zapewniają trwały efekt. Zapraszamy Państwa do zobaczenia naszej galerii, w której prezentujemy przykłady naszych dotychczasowych realizacji.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki