O Nas


Kilka słów o nas . . .

Dekobeton Polska – jesteśmy producentem oraz generalnym wykonawcą inwestycji z zakresu rozwiązań z betonu architektonicznego.
Wykonujemy dekoracyjne płyty betonowe stosowane jako okładzina ścian, podłóg, schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych, ponadto wykonujemy elementy wyposażenia wnętrz takich jak: meble, umywalki, blaty kuchenne, parapety oraz elementy wyposażenia zewnętrznego: meble ogrodowe, fontanny, donice oraz kompleksowo betonowe tarasy.

Nasze płyty z betonu architektonicznego mają również zastosowanie jako okładzina fasad(w systemie fasady wentylowanej) i elewacji(mocowane bezpośrednio to ściany). Wszystkie produkty są mrozoodporne. Nasze produkty tworzone z mieszanek BWW są pod stałą kontrolą laboratoryjną co pozwala nam kontrolować odpowiednio wysoką jakość każdego elementu wyprodukowane przez naszą firmę.

Do każdego projektu z zakresu betonu architektonicznego podchodzimy indywidualnie, każdy projekt traktujemy nie szablonowo mając na uwadze różne oczekiwania klientów. Elastyczność w podejściu do klienta pozwala nam realizować zlecenia  o dość sporym stopniu trudności.

Cechuje nas dbałość o detale, perfekcja wykonania produktów oraz ich montażu oparta na wieloletnim doświadczeniu, terminowość realizacji oraz elastyczność w podejściu do każdego przedsięwzięcia.

Do państwa dyspozycji są specjaliści z zakresu techniczno-handlowego, architekt, projektantka wnętrz oraz niezwykle istotna grupa fachowców od montażu naszych produktów.

Tak dobrany zespół fachowców pozwala nam realizować przedsięwzięcia kompleksowo w standardzie design & build – od pomysłu, przez analizę potrzeb klienta, projekt i aranżację na fachowym montażu skończywszy.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Dekobeton

Skąd nasze zamiłowanie do betonu?

Przede wszystkim z chęci tworzenia, w zasadzie z braku ograniczeń co do formy, kształtu i faktury, jego trwałości oraz wyjątkowości, nieograniczonej możliwości aranżacji wnętrz ale również waszego zewnętrznego otoczenia.

Lubimy nowe wyzwania, służymy fachową wiedzą w zakresie zastosowań betonu jako ponadczasowej formy architektury, wykonujemy wszystko to czego inni nie robią – ograniczając się wyłącznie do standardów.

Krótko o betonie:

Beton to kompozyt składający sie z:

  • cementu,
  • kruszyw,
  • wody,
  • dodatków,
  • oraz domieszek.

Niby nic trudnego – zmieszać i gotowe – w zasadzie tak, lecz należy dokładnie przestrzegać receptury ustalonej indywidualnie dla konkretnego rozwiązania architektonicznego, a ustalenie receptur wymaga wiele trudu, czasu oraz wiedzy z zakresu wychodzącego daleko poza ogólnobudowlaną znajomość tajników mieszania betonu.

Z czego tworzymy nasze produkty:

Zarówno dekoracyjne płyty betonowe jak i inne  elementy wyposażenia wnętrz wykonujemy z mieszanek od: C35/45 wzwyż. Dla płyt betonowych parametry mieszanki są stałe  Pozostałe elementy wykonujemy z mieszanki opracowanej indywidualnie dla  potrzeb danego projektu. Do mieszanki dodawane są w odpowiednich proporcjach domieszki w postaci superplastyfikatorów – i tutaj również dla płyt betonowych przepis jest stały – dla pozostałych produktów parametry domieszek opracowywane są indywidualnie. Należy podkreślić jednak, iż każdy przepis jest sprawdzony pod względem właściwości fizyko-chemicznych mieszanki. Gotowy produkt jest pełnowartościowym elementem na który udzielamy 36 miesięcznej  gwarancji.