Ogrodzenia palisadowe pionowe i poziome – elegancka prywatność

Ogrodzenie działki mieszkalnej lub firmowej jest wygodnym sposobem na dokładne wytyczenie zakresu posesji, zapewnia bezpieczeństwo osób i mienia, a w przypadku specjalnych ogrodzeń palisadowych pionowych i poziomych dodatkowo zapewnia dyskrecję, przy jednoczesnym przepuszczaniu światła i powietrza.

Z uwagi na rosnące i zmieniające się potrzeby naszych odbiorców, włączyliśmy do naszej oferty nowy rodzaj eleganckich, trwałych i funkcjonalnych ogrodzeń. Mowa o ogrodzeniach palisadowych pionowych i poziomych marki KONSPORT.
– Ogrodzenia palisadowe poziome i pionowe są wyjątkowe – mówi Radosław Serwiński. – Jest to produkt pomiędzy siatką ogrodzeniową oraz pełnym ogrodzeniem, który łączy w sobie cechy obu tych rozwiązań, dając zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i prywatności. Mamy tu do czynienia z solidnym ogrodzeniem, które stanowi zabezpieczenie dla naszej działki, ale jednocześnie nie odetnie nas całkowicie od otoczenia. Ogrodzenia palisadowe nieco przypominają klasyczne żaluzje, które zapewniają prywatność, ale nadal przepuszczają światło. Tego typu projekt sprawdzi się w wielu sytuacjach, zarówno w domach prywatnych, jak też miejscach publicznych, przychodniach, galeriach, siedzibach firm itp.

Jakość i stylistyka

Ogrodzenia palisadowe pionowe i poziome KONSPORT charakteryzują się niespotykaną stylistyką oraz najwyższą jakością wykonania.
– Zdecydowaliśmy się na współpracę z marką KONSPORT ze względu na wyjątkową jakość oferowanych ogrodzeń, jak również ich interesujący design – wyjaśnia Radosław Serwiński. – Z naszej strony oferujemy nie tylko ogrodzenia, ale także usługę ich wykonania, dzięki czemu nasi odbiorcy mogą cieszyć się trwałym ogrodzeniem na lata, zamontowanym zgodnie z obowiązującymi zasadami przez wyspecjalizowanych fachowców.
Ogrodzenia palisadowe poziome i pionowe KONSPORT wykonane są z trwałej ocynkowanej stali lub blachy ALUZINC i malowane proszkowo na różne kolory, które mogą być dobrane specjalnie pod potrzeby odbiorcy, a nawet mieszane w ramach jednego ogrodzenia – np. dół czarny, a góra czerwona. W ofercie znajdziemy nie tylko przęsła ogrodzeniowe, ale także bramy składane, uchylne i samonośne z automatyką, wykonane w tym samym systemie. Ofertę uzupełniają skrzynki na listy (w wersji standardowej oraz „niewidzialnej”), hydrauliczne zawiasy i słupki. Ogrodzenia dostępne są w kilku wariantach i. rożnych szerokościach

Ogrodzenia palisadowe pionowe i poziome – prześwit według Twojego uznania

Wyjątkowość ogrodzeń palisadowych pionowych i poziomych polega na specjalnie opracowanej konstrukcji, która z daleka lub z odpowiedniego kąta patrzenia przypomina pełen panel, ale jednak takim nie jest.
– Dostępne modele ogrodzeń palisadowych poziomych i pionowych pozwalają optymalnie dobrać odpowiedni rodzaj prześwitu do oczekiwanego zakresu prywatności i dyskrecji – tłumaczy Radosław Serwiński. – W grupie produktów KONSPORT znajdziemy takie ogrodzenia, które zapewniają minimalne prześwity między profilami, jak też mają nieco luźniej rozmieszczone elementy. Ciekawą propozycją są ogrodzenia typu MIX, gdzie górne elementy są wykonane z cieńszych profili, zapewniając większy prześwit, natomiast dolne z szerszych. Dużym powodzeniem cieszą się ogrodzenia palisadowe żaluzyjne, zapewniające dużą dyskrecję, jak też ogrodzenia wycinane laserowo z bardzo nowoczesnym wzorem przęsła. Niekończące się możliwości daje ogrodzenie DIVERSO, które pozwala zaprojektować przęsło samodzielnie, z różnego rodzaju profili, o różnej szerokości oraz dowolnym rozstawie. Ogrodzenie palisadowe to wyjątkowo uniwersalny wybór, przy jednoczesnej ogromnej indywidualności w zakresie jego wyglądu.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki