Płytki betonowe – oferta, montaż i zastosowania

Płytki betonowe
Płytki betonowe

Płytki betonowe są obecnie bardzo popularnym materiałem wykończeniowym. Stosuje się je między innymi:

Jak realizowane są tak rozliczne i różne funkcje przez prostokątne i kwadratowe elementy z betonu? O tym w dzisiejszym artykule.

Płytki betonowe do wnętrz

Studio muzyczne AGH z płyt betonowych
Studio muzyczne AGH z płyt betonowych

We wnętrzach pomieszczeń liczy się przede wszystkim ergonomia.

W naszej pracy mieliśmy przyjemność realizować np. projekt dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w którym wymagane było zakrzywienie płyt betonowych.

Cel ten zrealizowaliśmy, tworząc piękne studio muzyczne – zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Nie jest więc prawdą, że płytki betonowe muszą być proste.

Dostosowujemy zarówno kształt, jak i koloryt (pełna paleta barw RAL), a także fakturę (porowatość) do wymagań Klienta.

Podobnie fantastyczne efekty można osiągnąć we własnym salonie, stosując płytki betonowe na ściany.

Świetnie komponują się one z drewnem, stalą i szkłem, dając efekt neutralności i nowoczesności przez zastosowanie modnych kolorów ścian.

Zastosowanie płyt z betonu na zewnątrz

Ścieżka do ogrodu
Zdjęcie dzięki uprzejmości Architectural Concrete Interiors

Trochę inne wymagania stawiają przed nami projekty realizowane na zewnątrz. Są one z definicji wystawione na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, płynąca woda (np. na tarasach).

Mając szeroką wiedzę na temat betonu specjalistycznego, w tym hydrotechnicznego, możemy – jeśli projekt tego wymaga – zastosować odpowiednie domieszki do betonu lub zmienić jego proporcje, by uzyskać pożądany efekt.

Płytki betonowe oferują szeroki wachlarz zastosowań – można nimi pokryć niemal każdy płaski, pionowy, a nawet lekko wklęsły lub wypukły element. Dodatkowo komponują się z większymi elementami z betonu, np. płytami pod kominki domowe, ale też zewnętrzne, czy wylewki na tarasach, bądź większe płyty do podjazdów samochodowych pod garaż.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia, jak płytki betonowe możemy wykorzystać w Państwa projekcie.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki