Płyty betonowe – cena różnych rodzajów płyt

Płyty betonowe - cena
Płyty betonowe naszego wykonania

Rozwiązaniem bardzo popularnym w ostatnich latach są płyty betonowe. Cena ich zależy od przeznaczenia, bowiem z betonowych płyt można wykonywać:

O popularności betonu jako materiału ozdobnego może świadczyć fakt produkowania jego imitacji w postaci tynków ozdobnych nazywanych “betonem architektonicznym” oraz płyt gipsowych o wyglądzie betonu. Oczywiście imitacje nie mają nic wspólnego z wytrzymałością i monumentalnością betonu, a tym bardziej betonu architektonicznego.

Ceny podane w artykule mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Płyty – panele dekoracyjne z betonu architektonicznego

Produkowane przez nas dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego, z uwagi na piękny wygląd i nieprzeciętne walory wytrzymałościowe przy bardzo małej grubości, znajdują wszechstronne zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą.

Największym zainteresowaniem cieszą się nasze dekoracyjne płyty betonowe – cena tych płyt jest dostosowywana do konkretnego zamówienia – zapytaj o cenę.

Płyty betonowe na ogrodzenia – cena

Ogrodzenia betonowe - cennik
Jedna z naszych realizacji ogrodzenia z betonu w rozsądnej cenie

Z płyt betonowych o różnorodnych wzorach można układać betonowe ogrodzenia, wsuwając je w wyżłobienia betonowych słupków. W zależności od ilości płyt ułożonych jedna na drugiej, uzyskuje się ogrodzenia o różnej wysokości – zazwyczaj od 0,5 do 2,2 metra.

Cena jednego dwumetrowego przęsła (płyt i słupka) ogrodzenia zależy od wysokości i waha się w granicach od 70 zł (z 2 płytami) do 200 zł (z 5 płytami).

Ogrodzenia o szczególnym, industrialnym charakterze, można wykonać z płyt z betonu architektonicznego. Zapraszamy do naszej galerii.

Moda na płyty betonowe

Nowością na rynku są dekoracyjne płyty betonowe – cena ich jest wyższa, niż płyt ze zwykłego betonu, ale z uwagi na swoje właściwości mechaniczne, a przede wszystkim estetyczne, stosowane mogą być zarówno na tarasy, elewacje, jak i na okładziny ścian lub blaty.

Polerowane płyty z betonu architektonicznego wyglądają jak marmur, granit lub szklana tafla. Dzięki różnym fakturom i barwom, możemy z nich wykonać kompleksową aranżację ogrodu i dowolnej posesji.

Płyty betonowe – cena płyt drogowych ażurowych

Trzecie popularne zastosowanie płyt betonowych (już nie dekoracyjnych) to używanie ich w płotach, drogach, podjazdach i chodnikach.

Małe betonowe płyty drogowe ażurowe o wymiarach boków poniżej 1 metra i grubości kilkunastu centymetrów mogą być zbrojone podwójnie, pojedynczo lub nie posiadać zbrojenia.

Nowe płyty ażurowe zbrojone – cena: 50 – 60 zł/m2.

Nowe płyty ażurowe bez zbrojenia – cena: 30 – 35 zł/m2.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki