Beton dekoracyjny: półka narożna i inne meble

Półka narożnaJednym z istotnych elementów wyposażenia pomieszczeń o niewielkiej przestrzeni jest półka narożna.

Mebel ten pozwala na przechowywanie np. przedmiotów codziennego użytku, jednocześnie umożliwiając zoptymalizowanie wykorzystania przestrzeni w danym lokalu.

Także w przypadku opisywanego mebla, mogą Państwo zdecydować się na jego wykonanie z betonu architektonicznego.

Przedmioty z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny jest materiałem, który cieszy się coraz większą popularnością. Najczęściej wykorzystuje się go w celu wykonywania różnego rodzaju okładzin ściennych. Tego typu panele charakteryzują się wytrzymałością, a przy tym wyróżniają się oryginalnym wyglądem.

Płyty z betonu mogą stanowić atrakcyjny dodatek urozmaicający dane wnętrze – lub też w pełni wykańczać ściany i podłogi w danym domu. Wykorzystanie tego materiału może bardzo dobrze komponować się z aranżacjami utrzymanymi w stylu industrialnym lub minimalistycznym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi realizacjami z betonu dekoracyjnego, które są prezentowane w galerii na naszej stronie internetowej.

Meble z betonu: półka narożna i inne przykłady

Jednak płyty i panele to tylko jeden z przykładów wykorzystania betonu. Realizujemy także różnego rodzaju meble i elementy wyposażenia domu wykonane z powyższego materiału.

Istnieje wiele sposobów użycia betonu do wzbogacenia wystroju pomieszczenia. Może to być np. półka narożna, pozwalająca na uporządkowanie przedmiotów codziennego użytku. Element ten może wykorzystywać także inne materiały (takie jak szkło lub stal), a dzięki blatowi wykonanemu z betonu może być atrakcyjną ozdobą w pomieszczeniu. Jednocześnie – dzięki dużej odporności mechanicznej zastosowanego materiału – można liczyć na wieloletnią trwałość półki.

W łazienkach stosuje się także zlewy i umywalki wykonane z betonu. Jest to rozwiązanie polecane przede wszystkim osobom, które cenią nietuzinkowe pomysły na wykończenie domu.

Beton dekoracyjny może być wykorzystywany także na zewnątrz pomieszczeń. W ogrodach można umieścić wygodne ławy lub stoły z tego materiału. Dużą popularnością cieszą się także monumentalne donice z betonu.

Jak widać jest bardzo wiele możliwości wykorzystywania betonu architektonicznego. Czy będzie to półka narożna czy też estetyczny kuchenny blat, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której prezentujemy bardziej szczegółowe informacje. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zapraszamy Państwa do kontaktu.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki