Nowoczesne aranżacje: płytki kamieniopodobne czy beton?

Płytki kamieniopodobnePłytki kamieniopodobne to przykład interesującego elementu wykańczającego, który jest stosowany w nowoczesnych domach.

W połączeniu z elementami z betonu dekoracyjnego mogą przyciągać swoją surowością – dobrze komponującą się z minimalistycznymi aranżacjami.

Warto stosować tego typu nowoczesne wykończenia, gdyż pozwalają one na uzyskanie wnętrza w wyróżniającym się stylu – bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów.

Płytki kamieniopodobne – gdzie je stosować?

Nowoczesna aranżacja domu nie musi się ograniczać do dobrze znanych materiałów – takich jak drewno, ceramika czy gres. Mogą Państwo korzystać z wielu ciekawych rozwiązań, które nadadzą danemu miejscu niepowtarzalnego uroku.

Często spotykanym elementem są płytki kamieniopodobne. Rozwiązanie takie cieszy się popularnością ze względu na swoją różnorodność – tego typu płytki odzwierciedlają rozmaitą budowę naturalnego kamienia, w związku z czym zdecydowanie urozmaicają dane wnętrze.

Opisywane płytki są często wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak i np. podczas zdobienia elewacji czy ogrodzeń.

Beton architektoniczny wzbogacający daną aranżację

Przytoczone powyżej rozwiązanie jest wykorzystywane przede wszystkim w nowocześnie zaaranżowanych obiektach. Płytki imitujące kamień doskonale współgrają z elementami z betonu architektonicznego, pozwalając na uzyskanie jedynego w swoim rodzaju efektu.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wykonane z betonu okładziny ścienne lub panele podłogowe. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Jednocześnie mają one stosunkowo niewielką wagę, w związku z czym nie obciążają danej ściany.

Płyty z betonu architektonicznego występują najczęściej w różnych odcieniach szarości, jednak na Państwa życzenie możemy przygotować także elementy w kolorach z palety RAL.

Oprócz płyt wykańczających ściany lub podłogi, oferujemy także rozmaite meble i elementy wyposażenia domu. Może to być zarówno betonowy zlew, jak również elegancka donica ogrodowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, w której prezentujemy przykłady naszych realizacji.

Płytki kamieniopodobne w połączeniu z elementami z betonu dekoracyjnego mogą zapewnić wyjątkowo atrakcyjny efekt końcowy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, a uzyskane efekty z pewnością będą cieszyć oko przez lata. W przypadku jakichkolwiek pytań – zapraszamy Państwa do kontaktu.