Panele dekoracyjne do nowoczesnych wnętrz

Panele dekoracyjne naszego autorstwa
Panele dekoracyjne naszego autorstwa

Panele dekoracyjne można wykonywać z różnych materiałów. Różnią się one oczywiście wyglądem, ale także łatwością w czyszczeniu i trwałością.

Ze względu na te dwie ostatnie cechy oraz na monumentalny wygląd, popularnością cieszą się obecnie panele dekoracyjne wykonane z eleganckich płyt betonowych na ścianę, tworzonych specjalnie do tego celu.

W dzisiejszym artykule przedstawimy, w jakich pomieszczeniach sprawdzają się takie panele. Przykłady zaś mogą Państwo obejrzeć w naszej Galerii.

Panele dekoracyjne w salonie

Na obrazku powyżej mogą Państwo zobaczyć przykładową realizację salonu z panelami dekoracyjnymi ze szlifowanego betonu w formie płyt. Idealnie komponuje się ona z drewnianą podłogą i minimalistycznym wnętrzem, ukierunkowanym na praktyczność i ułatwiającym skupienie się na najczęściej używanych elementach salonu – telewizorze i dźwięku głośników.

Taki wystrój salonu ma niewątpliwie nowoczesny i oryginalny wygląd. Nie bez znaczenia jest również wygoda użytkowania – panele betonowe mogą być oszlifowane lub pokryte impregnatem, dzięki czemu nie brudzą się, łatwo je czyścić, a także nie jest zbierany kurz w naturalnych porach betonowych.

Zakrzywiane i kolorowe panele

Studio muzyczne AGH z płyt betonowych
Studio muzyczne AGH z płyt betonowych

Zupełną nowością w tym roku są panele betonowe zakrzywiane – możemy wygiąć je zgodnie z potrzebami Klienta, co zrobiliśmy na przykład dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, realizując studio nagrań.

Dzięki technologii zakrzywiania mamy także możliwość tworzenia np. umywalek lub zlewów z pojedynczego elementu.

Inną nowością jest kolorowanie płyt betonowych – dostępne są dowolne kolory z palety barw RAL, co może dać zupełnie oryginalny efekt nawet w standardach paneli betonowych.

Gdzie jeszcze stosujemy płyty dekoracyjne?

Nasze panele dekoracyjne pasują do salonu, ale montowane są również np. w kuchni, łazienkach, a przede wszystkim jako obudowy garażów i elewacji budynków.

Panele dekoracyjne mogą być kładzione także na podłogę, co rzadko spotyka się w domach, ale bardzo często – w tarasach. Można dzięki temu uzyskać spójność stylu zarówno wewnątrz budynku, jak i w ogrodzie. Również w tym zakresie mamy doświadczenie – oferujemy budowę i renowację tarasów z użyciem płyt betonowych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu omówienia Państwa potrzeb.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki