Płyty betonowe na ścianę – kompleksowa oferta

Płyty betonowe na ścianę
Nasza realizacja – dekoracyjne płyty betonowe położone na ścianę

Płyty betonowe na ścianę są obecnie jednym z najmodniejszych materiałów wykończeniowych powierzchni pionowych.

Charakteryzują się nie tylko wysoką estetyką, ale także funkcjonalnością, pozwalając na montaż dodatkowych elementów naściennych.

Mogą zarówno rozświetlać pomieszczenie (dzięki użyciu betonu bielonego), co nadawać mu klimatyczny i romantyczny półmrok (odcienie szarości i antracyt).

Nasza firma realizuje także płyty betonowe na ścianę w kolorach nietypowych – wszystkich z palety barw RAL.

Wreszcie, także unikalne jest wykonywane przez nas zakrzywianie płyt betonowych, dzięki czemu stworzyliśmy np. piękne i oryginalne studio nagrań dla Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Płyty betonowe na ścianę dowolnego pomieszczenia

Dekoracyjne płyty betonowe kolor naturalny
Płyty betonowe na ścianę w salonie

Obecnie modnie jest stosować płyty betonowe na ściany w kuchni, jako nowoczesne panele łazienkowe, czy w salonie z kominkiem lub jako tło dla eleganckiego telewizora.

Beton dekoracyjny świetnie komponuje się ze stalą, szkłem i drewnem. Istnieje także możliwość wykonania dodatkowych odlewów betonowych – np. donic do postawienia w salonie.

Często płytki betonowe pokrywają ścianki działowe aneksu kuchennego lub baru w salonie, dokładnie odwzorowując styl z ekskluzywnych lokalów miejskich.

Wyjątkowo efektownie wygląda natomiast pomieszczenie, do którego także dojście po schodach wewnętrznych jest wykonane z betonowych płytek schodowych – akcent ten tworzy jednolitą aranżację wykraczającą poza jeden pokój.

Jak montujemy płyty?

Rozumiemy, że płyty betonowe na ścianę muszą charakteryzować się wysoką estetyką, stąd też oferujemy montaż na sposoby dostosowane indywidualnie do potrzeb danego projektu:

  • na klej,
  • na kotwy zaślepione (także ozdobnymi zaślepkami, np. w stalowym stylu), bądź widoczne,
  • na szynach montażowych,
  • na autorskich systemach mocowania.

Mogą Państwo także zamówić u nas tylko płyty, zaś montaż wykonać samodzielnie lub zlecić komuś innemu. W takim przypadku do zamówienia dołączamy opis sposobu montażu i wymaganych materiałów.

Wybór płyt

Nasze płyty mogą mieć wskazaną przez Państwa fakturę, czyli porowatość powierzchni. Dzięki temu płyta może być gładka lub typowo porowata. Przykłady:

Płyty betonowe dekoracyjne - faktury

Jak wspomnieliśmy, wykonujemy barwienia płyt na kolory z palety RAL. Najpopularniejszymi kolorami są jednak standardowe, typowe dla betonu:

Wymiary dostosowane do potrzeb

Płyty betonowe na ścianę dostosowujemy do wymagań projektu także pod względem rozmiaru.

Jeśli nie są Państwo pewni, jaki rozmiar będzie odpowiedni, polecamy zdecydować się na najpopularniejszy – 120 x 60 x 2 cm, który posiada świetne parametry wytrzymałościowe.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia, jakie płyty betonowe na ścianę będą dla Państwa najlepsze.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki