Ogrodzenie betonowe – cena w zależności od stylu

Ogrodzenie betonowe - cena
Ogrodzenie betonowe naszego autorstwa

Chcąc wykonać bezpieczny, trwały, a zarazem estetyczny mur dookoła działki, powinniśmy zdecydować się na ogrodzenie betonowe. Cena w stylu standardowym jest zależna od liczby elementów, których rodzajów jest bardzo wiele. Szczegóły podaliśmy w artykule Ogrodzenia betonowe – cennik elementów i oferta.

Nie każde ogrodzenie z betonu jest jednak wykonywane w taki sam sposób. Dzisiaj przedstawimy Państwu alternatywne, znacznie piękniejsze ogrodzenia z dekoracyjnych płyt z betonu architektonicznego.

Omówimy także, czym te rodzaje ogrodzeń różnią się od popularnych i szeroko rozumianych w ten sam sposób betonowych barier.

Ogrodzenie betonowe – cena standardowa

Jak wspomnieliśmy w przytoczonym już artykule, zazwyczaj zamawiając ogrodzenie betonowe cena będzie zależeć od ilości jego składowych elementów, takich jak:

Podmurówki betonowe
Zdjęcie dzięki uprzejmości Armcon (licencja)

W praktyce mnogość tych elementów oznacza, że bardzo trudno jest szybko wycenić koszt wykonania płotu z tego materiału, a nawet, jeśli się to zrobi, to można pominąć dodatkowe koszty: montażu czy indywidualnego barwienia.

Płoty wykonane w tym standardowym stylu wyglądają podobnie, jak na obrazku obok – chociaż są więc praktyczne, bo uniemożliwiają przejście i podglądanie zarówno przez ludzi, jak i małe zwierzęta, to estetycznie nie są tak atrakcyjne, jak przykładowe wykonane przez nas i zaprezentowane na pierwszym obrazku w tym artykule ogrodzenie betonowe. Cena jest także ujednolicona – za całą usługę, zamiast za każdy z elementów z osobna.

Nowoczesne ogrodzenie betonowe

Mamy doświadczenie w wykonywaniu realizacji z płyt dekoracyjnych betonowych w ogrodach – zarówno w formie ogrodzeń, jak i nowoczesnych elewacji, wykończeń garażów czy tarasów. Możemy stworzyć więc spójną aranżację ogrodu, do czego nowoczesne ogrodzenia betonowe nadają się idealnie.

Ogrodzenia z płyt nie opierają się wyłącznie na prostych bloczkach betonowych – są z zewnątrz pokryte wysokiej jakości prostokątnymi elementami i pozwalają na budowę słupków oraz różnego rodzaju łączeń pomiędzy nimi. Przykładowo, między kolejnymi słupkami można zastosować:

Takie możliwości daje nasze nowatorskie i estetyczne ogrodzenie betonowe. Cena będzie dla Państwa atrakcyjna – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Dekobeton Polska

ul. Długopolska 43
32-087 Zielonki / Kraków
woj. małopolskie Poland
NIP: 9451856794

530 885 800
biuro@dekobeton.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Dekobeton

    Projekt i wykonanie

    Projektowanie grafiki